Říjen 2013

Hamounění horse dosáhlo dalšího vrcholu-VIP účet!!!

5. října 2013 v 21:32 | ~(-.-)~ |  Pasy-_-
Tkaže jsem rozžhavená jako podkova do kováře protože jsem mrkla na fóra a nové tema od howrse-VIP účet-tak jsem se mrkal co to je a letem světem pročetla...Ale jsk jsem dočetla NEMOHLA JSEM TPMU UVĚŘIT!!!Tak jsem si to přečetla ještě jednou a POZORNĚ!!!

Ahoj,
tento měsíc Vám chceme představit jednu novinku - VIP účet!

Zde je krátké vysvětlení, jak nás to napadlo:
V posledních letech jsme se zabývali zjednodušením hry, aby nebyla tolik komplikovaná pro nováčky. Zjednodušili jsme např. stránku koní (jablka, blok soli, 2. lekce).
Velice dobře si však uvědomujeme, že tyto změny nemusely vyhovovat všem hráčům, protože zkušenějším hráčům může nyní hra přijít příliš jednoduchá. Jelikož jsme se snažili hru zjednodušit, nemohli jsme realizovat některé z Vašich skvělých návrhů, které se nám nashromáždily (ano, opravdu je čteme a zabýváme se jimi :-) ).

Začátkem roku 2013 jsme si položili otázku: Jak můžeme uspokojit tyto dvě zcela rozdílné skupiny hráčů? Na jedné straně je třeba zachovat konzistenci ve hře, aby nebyla příliš obtížná pro nové hráče, ale také chceme nabídnout pokročilejší funkce pro zkušenější hráče (na základě Vašich návrhů ve snaze zlepšit herní zážitek) a umožnit jim ještě více rozvinout a vylepšit jejich hru na Howrse.

Proto jsme se rozhodli vytvořit VIP účet, který si bude možné předplatit, podobně jako je tomu u účtu Pegasus. Hlavní rozdíl mezi těmito účty bude ten, že VIP účet bude nabízet mnohem více výhod - v základu hned 21 (všechny funkce účtu Pegasus, uložení vyhledávání v soukromých prodejích, řazení soutěží dle obtížnosti atd.).

Navíc si však můžete zvolit 10 dalších výhod, abyste vylepšili hru přesně dle Vaší potřeby (např. možnost uspořádání stránky koně [ano, box s dovednostmi koně můžete opět posunout níže :-)], možnost účastnit se testování nových funkcí, vyšší pravděpodobnost získání jednorožce při připuštění za správných podmínek, přednastavení množství krmiva pro Vaše koně, automatické nakupování koní, nákup více koní jediným kliknutím, poznámky na stránce koně, možnost měnit zaměření koně atd.).

Navíc jsme využili příležitosti a rozhodli jsme se posílit vazby mezi hráči a spolu s VIP účtem nyní zavádíme oficiální možnost partnerství. Nyní se můžete oficiálně stát členy týmu (chovu), mít společnou příponu, půjčovat si koně mezi partnery v chovu a nabízet připouštění pro členy týmu. Můžete se rovněž účastnit měsíčního hodnocení přípon, které Vám umožní získat hvězdy a skvělé dárky. Týmy mohou vytvářet pouze hráči, kteří mají předplacen VIP účet, ale každý zakladatel může pozvat až 3 další hráče do týmu. V týmu mohou být 4 hráči, ale pokaždé když se k týmu připojí další hráč s VIP účtem, rozroste se kapacita o další 4 místa až do maximálního počtu 20 míst v týmu.

Jak jsme již dříve naznačili, možnost získat tento účet je vyhrazena pro naše nejzkušenější hráče, kteří do hry investují čas či prostředky - závisí tedy na pořadí v žebříčcích či na počtu zakoupených pasů.
Předplatné VIP účtu stojí 10 pasů na měsíc, což je cena, která je mnohonásobně vyvážena přidanou hodnotou, kterou získáte po předplacení účtu (např. předměty navíc v různých balíčcích, možnost dosáhnout BLUP 100 dříve než bude koni 10 let atd.).

Ve hře rovněž uvedeme pár dalších změn, které budou dostupné pro všechny a které jste si ve hře přáli!
Brzy budete ve hře moci objevit nový druh koně - okřídleného jednorožce, kterého budete moci získat, když použijete krev Medusy na jednorožce! Navíc budete moci zvětšovat, změnšovat či převracet Vašeho koně, aby přesně zapadl do krajiny, kterou mu sami vyberete.

Do diskuze se můžete zapojit na fóru Události.
Užijte si tuto novinku!


TAK TOHLE JE VÁŽNĚ VRCHOL HAMOUNĚNÍ HOWRSE!!!! Takže zkráceně pro ty kterým se to nechece číst...Naš milé howrse přišlou s novou úúúúžasnou novinku nějakáí chytrá hlavinka přišla s dobrým námětem-začít se taky zajímat o pokročilé hráče protže hra je už tak "primitivní" kvůli nováčkům že ostřílený hráč už tam chodí jen kvůli akcím...ALE HOWRSE SI TO OPĚT UPRAVILO!!!!Takže nemohlo udělat nic lepšího než dát tuto službu se spoutou skvělých věcí ZA 10 PASŮ!!!!

Takže by jsme klidně mohly zrušit tenhle blog protože jsme dosáhly jdnoho z našich snažení - Howrse se přestalo tolik zajímat o nováčky a "oběvilo ameriku" v podobě pokročilých hráčů-Takže udělalo pozitivní změnu!!!! Smozřejmě za změny se paltí takže pokud se nechete na howrse nudit zaplaťte 10 pasů ;) No není to úžasná nabídka když ještě zvážíte že platíte těch 10 pasíků jenom na měsíc!!!To prostě musíte využít...

A jak howrse taky zmíňilo že si toto budou mcot dovolit jn hráči na vrcholu žebříčku- To jetřešnička na dortu...Takže ti na vrcholu žebříčku-Tkaže dospělí co raději cpou prníze do obrázku na počítači než do rodiny a malé rozmazlené děti které jsou na howrse už závislé...Takže ti normální hráči pro které je howrse JENOM ZÁBAVA z toho opět nemají nic...

Takže co howrse vlastně touhle změnou po nás chce aby se z nás staly ZÁVISLÉ ZOMBIE KTERÉ NEDĚLEJÍ NIC A NIC JINÉHO, NEŽ JEN ČUČÍ NA POČÍTAČ A UTRÁCEJÍ PENÍZE ZA VIRTUÁLNÍ OBRÁZKY...


A tohle je podle nich jako normální?!
Já myslím že ne!!!Pokud se vám můj názor nelíbí je mi to jedno....
Samozřejmě to opět neberte smrtelně vážně, je to můj názor;)

Vaše ~(-.-)~